Archive

Author Archive for: Karoline (Page 2)

Super innsats på Hamar i Debs, Novice og Basic

Categories: Andre stevner, NyheterTags: , , , , , , , , , , , Author:

På helgens stevne på Hamar var det topp innsats fra OI jentene.

Gratulerer til Oda som landet både dobbel axel og trippel salchow og kom på 2. plass i kortprogrammet, alt satt ikke helst som det skulle i friløpet, men hun endte på en god 3. plass sammenlagt og med ny personlig rekord på 86,04 poeng.

Gratulerer til Alexandra som kom på 1. plass i Novice med 59,88 poeng og klarte endelig å lykkes med A kravet i Novice gruppen og har nå kvalifisert seg til LM. Idun endte på en god 6. plass i samme gruppe.

Eirill gjorde en kjempe innsats i Debs og endte på 20. plass. Bra jobbet også av Carly som gikk et flott løp i Basic og endte på 14. plass.

Flott stevne på Jordal i helgen

Categories: Nyheter, OI stevneTags: , , , , , , Author:

Oslo Idrettslag Skøyter arrangerte denne helgen sitt første elektroniske stevne. 98 små og store utøvere var påmeldt til konkurransen for klassene oppvisning, cubs u/12, debs gutter, springs o/13 gutter, junior, junior A, senior og senior A.

OIs oppvisningsjenter

Tusen takk til alle som deltok, og tusen takk til alle foreldre og barn som stilte opp og bidro med topp dugnadsinnsats.

Gøy å se alle de flotte løpene til alle deltakere og super innsats av alle OI jentene. Gratulerer særlig til Nina med 1. plass i junior og oppnådd A gruppe krav, og Amalie med 1. plass i cubs u/12.

Cubs U/12:

FPl. Name Nation Points FP
1 Ingrid Amalie MOOK-KLEIVEN OI 23.14 1
2 Celin Beate ELLINGSEN FKK 22.62 2
3 Mariam KARA ALI SSK 19.01 3
4 POLINA NIKOLAJEVA RKK 16.11 4
5 Anna Isabelle BJØRNSON SSK 16.08 5
6 Helene VIKANES OI 15.76 6
7 Sofia Aleksandra OSMUNDSVAAG AKK 15.04 7
8 Silje Ai-ha DUONG FKK 14.95 8
9 Selma RENDEDAL BSK 13.60 9
10 Ane DALSETH SKK 9.94 10

Springs:

FPl. Name Nation Points FP
1 William DYRSETH BKK 16.06 1
2 Petter Alexsander UTSE USK 15.05 2
3 Thomas Kristian ANDERSEN FKK 12.74 3

Junior:

FPl. Name Nation Points KP FP
1 Nina JOAKIMSEN OI 86.63 3 1
2 SIGNE FU YU RYEN RKK 81.22 1 2
3 Karen Koller LØLAND FIL 77.34 2 3
4 Charlotte Schøning CHUTJIAN JIK 68.57 4 5
5 Amalie FINNESTAD SKK 67.32 6 4
6 ÅSHILD LUNDBY RKK 61.43 7 6
7 Edle Marlene HAUGE KJELLSEN BKK 58.81 10 7
8 Tiril OMHOLT BKK 58.77 5 8
9 Sara Langeland FÆREVAAG BKK 57.00 9 9
10 Munina YAKUP LKK 55.82 8 10
11 Karin Emilie PETTERSEN OI 53.41 11 11

Junior A:

FPl. Name Nation Points KP FP
1 Silja Anna SKULSTAD URANG BKK 104.95 2 1
2 Frida Turiddotter BERGE AKK 101.98 1 2
3 Ingrid Louise VESTRE BKK 95.09 5 3
4 Malene JOHANSEN TRENGEREID BKK 92.29 3 5
5 Kari Sofie SLØRDAHL TELLEFSEN JIK 90.37 4 6
6 Lisa YU OI 88.05 9 4
7 Vanessa GJERDE FIL 87.34 6 7
8 Amalie Rogn HANSEN FIL 84.11 8 8
9 Ronja RONDESTVEDT OSK 81.05 7 11
10 Jenny Persen GJERVAN TSK 78.77 12 9
11 Dina VASBOTTEN OSK 77.79 10 12
12 Nayah THU AKK 77.67 11 10
13 Oda GUNDERSEN AKK 60.18 13 14
14 Hanne Ionee LANDRO TSK 58.93 14 13

Senior:

FPl. Name Nation Points KP FP
1 Marie HAAS SKK 96.18 1 1
2 Camilla HANNEVIG BKK 74.04 2 2
3 Frida Eline JENSEN SIL 69.62 3 3

Senior A:

FPl. Name Nation Points KP FP
1 Marianne STÅLEN AKK 102.98 1 1

Oppvisning søndag:

1 Vilde Sparre BRUSTAD OSK
2 Pernille GRØNNTUN OSK
3 Elma KOLBEINSEN OSK
4 Ingeborg Margrethe WINTHER OSK
5 ALEXANDRA KOCHERGINA-ULLERENG RKK
6 Thea Marie KOCHERGINA-ULLERENG RKK
7 Sofia KOPTSUK RKK
8 Arina VAIDO RKK
9 Tomine DAHL NYTVEIT SSK
10 Heid NORDBERG PETTERSEN SSK
11 Karina NØKLESTAD SSK
12 Tiril PERSEN SSK
13 Tinius-Kristian Niilas UTSE USK

Basic:

FPl. Name Nation Points FP
1 Annabel Elise ROBINSON GKK 35.04 1
2 Ane Katrin LANGEN TSK 28.55 2
3 Matilde STRAND BKK 28.15 3
4 Julie WALMANN TT 26.23 4
5 Maria Lægdene NÆSS BKK 24.65 5
6 Hanna RIAN TSK 23.76 6
7 Lisa THRONÆS TSK 22.94 7
8 Silje STÅLEN TSK 22.86 8
9 Jenitha SITTAMPALAM TT 22.42 9
10 Siri Louise BRAATHEN MKK 22.29 10
11 Vilde TOMTER GKK 22.09 11
12 Sara Louise LARSEN MKK 21.58 12
13 Malene Toska HALVORSEN LIL 21.56 13
14 Charlotte GJELSVIK BKK 21.31 14
15 Tiril SPILDE GKK 20.38 15
16 Alfa FAANNESSEN BKK 19.51 16
17 Erika FAANNESSEN BKK 19.11 17
18 Carly Camilla Nilsen BERG OI 18.16 18
19 Cathrine Nordli HARTVIKSEN SIL 16.72 19
20 Lotte SCHIBBYE OI 16.38 20
21 Christiane KROGFOSS SSK 16.24 21

Oppvisning lørdag:

1 Therese LIAVAAG AKK
2 Teodora RØE-HAANSHUUS BKK
3 Daniil VALANOV BKK
4 Felicia ZHIRU ZHOU BSK
5 Marit Christine WÆRØY KRK
6 Victoria Hiu Tong CHEUNG OI
7 Frida JOKO BORDEWICH JOBE OI
8 Maya Millicent Massiah KVERNBERG OI
9 Emma MAEVSKI OI
10 Scarlett Sherlyn BESTIL HANSEN RKK
11 Anna LAMBRECHTS SKK
12 Naomi Ayana AAS TSK

Debs gutter:

FPl. Name Nation Points KP FP
1 Francis Thor Kværnø SUTTON TSK 49.66 1 1
2 Storm BUERSTAD FKK 40.09 2 3
3 Otto SøRENSEN TT 36.89 3 2

Janne rakk også å filme juniorløperne våre:

Trekning til helgens norgescup er klar

Categories: Andre stevner, NyheterTags: , , , , , , Author:

Vi gleder oss til å ønske velkommen til Jordal Ungdomshall og helgens norgescup stevne i kunstløp.

Trekningen er klar og publisert, og startrekkefølgen kan leses her.

Hallen åpner klokken 08:00 på lørdag og 08:30 på søndag.

Tidsskjema er som følger:

Lørdag 20.10.2018
09:00:00 Debs gutter Kortprogram
09:21:00 Junior kvinner Kortprogram
11:07:00 Junior kvinner A Kortprogram
13:25:00 Senior kvinner Kortprogram
13:52:10 Senior kvinner A Kortprogram
13:57:00 Basic kvinner Friløp
16:21:00 Oppvisning lørdag Friløp

Søndag 21.10.2018
09:30:00 Cubs jenter under 12 Friløp
10:31:00 Springs over 13 år gutter Friløp
10:46:00 Debs gutter Friløp
11:22:00 Junior kvinner Friløp
13:40:00 Junior kvinner A Friløp
15:43:00 Senior kvinner Friløp
16:17:00 Senior kvinner A Friløp
16:24:00 Oppvisning søndag

Velkommen til Jordal.

Novice og Debs i Fredrikstad

Categories: Andre stevner, NyheterAuthor:

Det var mye bra kunstløp i Fredrikstad denne helgen. Fra Oslo Idrettslag hadde vi utøvere i Debs, Novice og NoviceA.

I klassen NoviceA konkurrerte Oda og Johanna. Gratulerer til Oda som lå på 3. plass etter første dag og endte på en sterk 4. plass med 81,04 poeng. Alle de doble axelene satt endelig. Johanna gjorde det også bra i både kortprogram og friløp og endte på en god 8. plass i en tøff gruppe.

NoviceA Fredrikstad 2018, Linnea (AKK) 1. plass, Mia (SKK) 2. plass, Milla (OSK) 3. plass, Oda (OI) 4. plass, Ida 5. (AKK), Ine 6. (AKK), Kamilla 7. (AKK) og Angelika 13. (FKK)

Alexandra endte på 5. plass i Novice gruppen. Eirill hadde sine første løp i Debs, og var derfor litt ekstra spent. Noen mål ble nådd og andre får hun ta med seg videre til neste konkurranse. Hun endte til slutt på en 19. plass.

Bra innsats alle sammen og gleder oss til å følge med videre.

Amalie på 1. plass i Cubs hos Asker

Categories: Andre stevner, NyheterAuthor:

Da er kunstløpssesongen i gang også for Cubs over og under 12, Springs u/13 som sammen med Oppvisningsjentene var på stevne i Asker i helgen.

Gratulerer med 1. plassen til Amalie i Cubs u/12. Super innsats også av Helene som endte på 10. plass.

Gratulerer også med flotte løp til oppvisningsjentene Maya, Emma, Victoria og Frida.